Sprzedaż - Działka 3950 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini
800 000 € 670 000 €
169 €/m²
Property 7091 photo 1
Property 7091 photo 2
Property 7091 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka3950 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 3160 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja