2 850 000 €
3353 €/m²
Property 7261 photo 1
Property 7261 photo 2
Property 7261 photo 3
Property 7261 photo 4
Property 7261 photo 5
Property 7261 photo 6
Property 7261 photo 7
Property 7261 photo 8
Property 7261 photo 9
Property 7261 photo 10
Property 7261 photo 11
Property 7261 photo 12
Property 7261 photo 13
Property 7261 photo 14
Property 7261 photo 15
Property 7261 photo 16
Property 7261 photo 17
Property 7261 photo 18
Property 7261 photo 19
Property 7261 photo 20
Property 7261 photo 21
Property 7261 photo 22
Property 7261 photo 23
Property 7261 photo 24
Property 7261 photo 25
Property 7261 photo 26
Property 7261 photo 27
Property 7261 photo 28
Property 7261 photo 29
Property 7261 photo 30
Property 7261 photo 31
Property 7261 photo 32
Property 7261 photo 33
Property 7261 photo 34
Property 7261 photo 35
Property 7261 photo 36
Property 7261 photo 37
Property 7261 photo 38
Property 7261 photo 39
Property 7261 photo 40
Property 7261 photo 41
Property 7261 photo 42
Property 7261 photo 43
Property 7261 photo 44
Property 7261 photo 45
Property 7261 photo 46
Property 7261 photo 47
Property 7261 photo 48
Property 7261 photo 49
Property 7261 photo 50
Property 7261 photo 51
Property 7261 photo 52
Property 7261 photo 53
Property 7261 photo 54
Property 7261 photo 55
Property 7261 photo 56
Property 7261 photo 57
Property 7261 photo 58
Property 7261 photo 59
Property 7261 photo 60
Property 7261 photo 61
Property 7261 photo 62
Property 7261 photo 63
Property 7261 photo 64
Property 7261 photo 65
Property 7261 photo 66
Property 7261 photo 67
Property 7261 photo 68
Property 7261 photo 69
Property 7261 photo 70
Property 7261 photo 71
Property 7261 photo 72

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 7
  • Inne udogodnienia: 380 кв.м подвал с паркингом, бассейн 97 кв.м, солнечные батареи, система "теплый пол", сплит-система, система сигнализации, сауна - хамам
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 850 metrów kwadratów w Salonikach. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, 4 spiżarni. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna kuchnia, 3 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 850 000 € 3352 €/m²
  • Kod obiektowy 7261
  • Metry kw. 850 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 500 000 € 1 900 000 € 2375 €/m²
  • Kod obiektowy 13608
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
3 200 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 16004
  • Metry kw. 680 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31469
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
4 000 000 € 5405 €/m²
  • Kod obiektowy 33395
  • Metry kw. 740 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
3 000 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50331
  • Metry kw. 700 m²
  • Rooms 11

Subskrypcja newslettera