Sprzedaż - Działka 1180 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
55 000 €
46 €/m²
Property 7353 photo 1
Property 7353 photo 2
Property 7353 photo 3
  • Kod obiektowy 7353
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 1180 m²
  • Region Riwiera Olimpijska
  • Location Prefektura Pieria (Macedonia)

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż Działka1180 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 47236
  • Metry kw. 592 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
75 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 47503
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
80 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 48934
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 48962
  • Metry kw. 467 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
70 000 € 164 €/m²
  • Kod obiektowy 49298
  • Metry kw. 425 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
80 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 50736
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
60 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 51577
  • Metry kw. 222 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
45 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 51598
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
60 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 51599
  • Metry kw. 19704 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
66 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 51924
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera