Sprzedany

Sprzedaż - Willa 120 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Pefkochori powiedział:
Na zapytanie
Property 7361 photo 1
Property 7361 photo 2
Property 7361 photo 3
Property 7361 photo 4
Property 7361 photo 5
Property 7361 photo 6
Property 7361 photo 7
Property 7361 photo 8
Property 7361 photo 9
Property 7361 photo 10
Property 7361 photo 11
Property 7361 photo 12
Property 7361 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 94 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 120 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 6500 €/m²
  • Kod obiektowy 59107
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 6500 €/m²
  • Kod obiektowy 59108
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 4062 €/m²
  • Kod obiektowy 59121
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 3875 €/m²
  • Kod obiektowy 59122
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 4062 €/m²
  • Kod obiektowy 59124
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 700 000 € 4250 €/m²
  • Kod obiektowy 59745
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 59758
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 59979
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
780 000 € 4875 €/m²
  • Kod obiektowy 60018
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 250 000 € 6868 €/m²
  • Kod obiektowy 60024
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera