Sprzedaż - Działka 4332 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Paliouri powiedział:
215 000 €
49 €/m²
Property 746 photo 1
Property 746 photo 2
Property 746 photo 3
Property 746 photo 4
Property 746 photo 5
Property 746 photo 6

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 84 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka4332 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.

Tuż obok znajduje się kolejna działka. Można na nim wybudować 200 mkw.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 48895
  • Metry kw. 2453 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 50715
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
190 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63877
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 5564
  • Metry kw. 4385 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
250 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 28942
  • Metry kw. 11738 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 38370
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
230 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 58247
  • Metry kw. 4625 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 42546
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 45206
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5900 m

Subskrypcja newslettera