Sprzedany

Sprzedaż - Dom wolnostojący 289 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Kalivia Thorikou
Na zapytanie
Property 7702 photo 1
Property 7702 photo 2
Property 7702 photo 3
Property 7702 photo 4
Property 7702 photo 5
Property 7702 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 70 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 289 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, grill, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 7727
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 4021 €/m²
  • Kod obiektowy 7797
  • Metry kw. 373 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 8115
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8118
  • Metry kw. 360 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 8142
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 2956 €/m²
  • Kod obiektowy 10357
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Kod obiektowy 10777
  • Metry kw. 445 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera