Sprzedaż - Działka 2036 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział:
40 000 €
19 €/m²
Property 7853 photo 1
Property 7853 photo 2
Property 7853 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 46000 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka2036 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
53 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 8141
  • Metry kw. 603 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
45 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 22232
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
50 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 23694
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
50 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 33210
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
50 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 37212
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
45 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 44543
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
44 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 48320
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
50 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 48351
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
45 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 56101
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
50 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 60891
  • Metry kw. 1586 m²
  • Odległość do plaży 18000 m

Subskrypcja newslettera