470 000 €
3701 €/m²
Property 7940 photo 1
Property 7940 photo 2
Property 7940 photo 3
Property 7940 photo 4
Property 7940 photo 5
Property 7940 photo 6
Property 7940 photo 7
Property 7940 photo 8
Property 7940 photo 9
Property 7940 photo 10
Property 7940 photo 11
Property 7940 photo 12

Details

  • Piętro: 4
  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 127 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kominek, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 61483
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 61719
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Kod obiektowy 62103
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod obiektowy 62328
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod obiektowy 62419
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Kod obiektowy 62641
  • Metry kw. 90 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 63549
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod obiektowy 64129
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod obiektowy 64139
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod obiektowy 64140
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera