Na zapytanie
Property 8030 photo 1
Property 8030 photo 2
Property 8030 photo 3
Property 8030 photo 4
Property 8030 photo 5
Property 8030 photo 6
Property 8030 photo 7
Property 8030 photo 8
Property 8030 photo 9
Property 8030 photo 10
Property 8030 photo 11
Property 8030 photo 12
Property 8030 photo 13
Property 8030 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 26000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzhcni 600 metrów kwadratów na Chalkidiki. lokal użytkowy składa się z 2 pięter. Lokal użytkowy ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 3142 €/m²
  • Kod obiektowy 31573
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
260 000 € 1793 €/m²
  • Kod obiektowy 32145
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
320 000 € 551 €/m²
  • Kod obiektowy 32309
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
180 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 33871
  • Metry kw. 144 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
870 000 € 1450 €/m²
  • Kod obiektowy 33986
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
5 500 000 € 1328 €/m²
  • Kod obiektowy 39159
  • Metry kw. 4140 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 45150
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 45656
  • Metry kw. 50 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Wynajem
od 290 € /per month 5 €/m²
  • Kod obiektowy 45705
  • Metry kw. 50 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
540 000 € 1125 €/m²
  • Kod obiektowy 49124
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera