Sprzedany

Sprzedaż - Domek 64 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Siviri
Na zapytanie
Property 8183 photo 1
Property 8183 photo 2
Property 8183 photo 3
Property 8183 photo 4
Property 8183 photo 5
Property 8183 photo 6
Property 8183 photo 7
Property 8183 photo 8
Property 8183 photo 9
Property 8183 photo 10
Property 8183 photo 11
Property 8183 photo 12
Property 8183 photo 13
Property 8183 photo 14
Property 8183 photo 15
Property 8183 photo 16
Property 8183 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 85 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 64 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, grill, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 2299 €/m²
  • Kod obiektowy 4222
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 6376
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod obiektowy 7638
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 8184
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 8527
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
470 000 € 3133 €/m²
  • Kod obiektowy 11589
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
360 000 € 2535 €/m²
  • Kod obiektowy 12426
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 3611 €/m²
  • Kod obiektowy 19966
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
180 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 28924
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 2589 €/m²
  • Kod obiektowy 31242
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera