Sprzedaż - Działka 10000 m² w Epirze

Grecja Ipiros Prefektura Preweza Parga Agia
Na zapytanie
Property 8301 photo 1
Property 8301 photo 2
Property 8301 photo 3
Property 8301 photo 4
Property 8301 photo 5
Property 8301 photo 6
Property 8301 photo 7
Property 8301 photo 8
Property 8301 photo 9
Property 8301 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka10000 metrów kwadratowych w Epirze. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 3000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
645 000 € 1612 €/m²
  • Kod obiektowy 43042
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
60 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 42123
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
352 000 € 1096 €/m²
  • Kod obiektowy 38219
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
65 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 57187
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 60000 m
Sprzedaż
235 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 36221
  • Metry kw. 1412 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
650 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 11472
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
80 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 24332
  • Metry kw. 958 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Wyłączny Sprzedaż
3 200 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63044
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 23071
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera