54 000 €
13 €/m²
Property 8327 photo 1
Property 8327 photo 2
Property 8327 photo 3
Property 8327 photo 4
Property 8327 photo 5
Property 8327 photo 6
Property 8327 photo 7

Details

  • Inne udogodnienia: Есть возможность приобрести 12.000 кв.м
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 8327
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
55 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 52284
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
55 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 56877
  • Metry kw. 1214 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
55 000 € 53 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 61198
  • Metry kw. 290 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
55 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 62156
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
80 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 2435
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 45 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 8338
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 31417
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35076
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 16000 m

Subskrypcja newslettera