150 000 €
1095 €/m²
Property 8397 photo 1

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 137 metrów kwadratów na przedmieściach Salonik. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 1555 €/m²
  • Kod obiektowy 8471
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
210 000 € 2100 €/m²
  • Kod obiektowy 11688
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
199 000 € 1243 €/m²
  • Kod obiektowy 32295
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 38878
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 38879
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 1590 €/m²
  • Kod obiektowy 49845
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
220 000 € 1222 €/m²
  • Kod obiektowy 52403
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
170 000 € 1017 €/m²
  • Kod obiektowy 62130
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
185 000 € 1225 €/m²
  • Kod obiektowy 62750
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
160 000 € 1142 €/m²
  • Kod obiektowy 62821
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera