Sprzedaż - Działka 14756 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Phthiotis Molos Agios Serafeim
950 000 €
64 €/m²
Property 8449 photo 1
Property 8449 photo 2
Property 8449 photo 3
Property 8449 photo 4
Property 8449 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 180 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 10 km
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Lokalizacja