Sprzedaż - Działka 5800 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Kato Scholari
100 000 €
17 €/m²
Property 8515 photo 1
Property 8515 photo 2
Property 8515 photo 3
Property 8515 photo 4
Property 8515 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka5800 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 13901
  • Metry kw. 678 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
140 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 13922
  • Metry kw. 1680 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
120 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 14079
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
120 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 20100
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 22250
  • Metry kw. 677 m²
  • Odległość do plaży 1006 m
Sprzedaż
140 000 € 272 €/m²
  • Kod obiektowy 23746
  • Metry kw. 514 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
100 000 € 85 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 28972
  • Metry kw. 6441 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 28997
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
140 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 29012
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 323 €/m²
  • Kod obiektowy 29907
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera