Sprzedaż - Działka 9300 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Mikra Kato Scholari
130 000 €
13 €/m²
Property 8518 photo 1
Property 8518 photo 2
Property 8518 photo 3
Property 8518 photo 4
Property 8518 photo 5
Property 8518 photo 6
Property 8518 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka9300 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 8035
  • Metry kw. 4068 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 8518
  • Metry kw. 9300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
130 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 13901
  • Metry kw. 678 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
140 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 13922
  • Metry kw. 1680 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
180 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 14018
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
120 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 14079
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
120 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 20100
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 192 €/m²
  • Kod obiektowy 22250
  • Metry kw. 677 m²
  • Odległość do plaży 1006 m
Sprzedaż
140 000 € 272 €/m²
  • Kod obiektowy 23746
  • Metry kw. 514 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
150 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 23748
  • Metry kw. 502 m²
  • Odległość do plaży 9800 m

Subskrypcja newslettera