190 000 €
2111 €/m²
Property 8631 photo 1
Property 8631 photo 2
Property 8631 photo 3
Property 8631 photo 4
Property 8631 photo 5
Property 8631 photo 6
Property 8631 photo 7
Property 8631 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kominek, parking, trawę, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod obiektowy 63912
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 4035 €/m²
  • Kod obiektowy 64124
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 65017
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod obiektowy 65080
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod obiektowy 65143
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod obiektowy 65180
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod obiektowy 65318
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 2117 €/m²
  • Kod obiektowy 65371
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 65401
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera