270 000 €
2077 €/m²
Property 8632 photo 1
Property 8632 photo 2
Property 8632 photo 3
Property 8632 photo 4
Property 8632 photo 5
Property 8632 photo 6
Property 8632 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Sprzedaż
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod obiektowy 4163
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod obiektowy 4336
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
270 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 8632
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 825 €/m²
  • Kod obiektowy 9891
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod obiektowy 22047
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 23127
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 24460
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 37386
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera