Sprzedaż - Lokal użytkowy 1500 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 9297 photo 1
Property 9297 photo 2
Property 9297 photo 3
Property 9297 photo 4
Property 9297 photo 5
Property 9297 photo 6
Property 9297 photo 7
Property 9297 photo 8
  • Kod obiektowy 9297
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Lokal użytkowy
  • Metry kw. 1500 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Te nieruchomości na sprzedaż w Pissouri na Cyprze to świetna okazja inwestycyjna!

Na sprzedaż oferowany jest kompleks 12 apartamentów i 4  dwupoziomowych, niski budynek na obrzeżach wioski Pissouri. Dziewicza okolica, w odległości kilku minut spacerem od malowniczego placu wiejskiego, na którym znajdują się bary, restauracje, tawerny, banki, poczta, minimarket i kioski z gazetami. 

Elegancko zaprojektowane apartamenty z dwiema sypialniami i kamienice (16 jednostek) ze wspólnym basenem (w kształcie nerki), prysznicem i przebieralnią, prywatnym parkingiem, uzupełnionym centralnym wejściem satelitarnym i elektrycznym z pilotem zdalnego sterowania, aby zapewnić prywatność.

Kluczowe cechy:

• Nowoczesna inwestycja w odległości spaceru od udogodnień i usług.
• Blisko plaż, pól golfowych i pięciogwiazdkowych kurortów.
• Duży, komunalny basen.
• Pierwszorzędna inwestycja o doskonałym potencjale inwestycyjnym.
• W połowie drogi między miastami Limassol i Pafos.
• Łatwy dostęp do autostrady.

Projekt poza planem. Oddanie projektu do realizacji 18 miesięcy po podpisaniu umowy sprzedaży.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 500 000 € 2777 €/m²
  • Kod obiektowy 37375
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod obiektowy 37592
  • Metry kw. 226 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
2 500 000 € 1677 €/m²
  • Kod obiektowy 37607
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
7 500 000 € 1715 €/m²
  • Kod obiektowy 38178
  • Metry kw. 4371 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Kod obiektowy 38636
  • Metry kw. 1325 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 38787
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 200 000 € 3636 €/m²
  • Kod obiektowy 40687
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
750 000 € 5952 €/m²
  • Kod obiektowy 40735
  • Metry kw. 126 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
3 200 000 € 4740 €/m²
  • Kod obiektowy 42408
  • Metry kw. 675 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
945 000 € 4655 €/m²
  • Kod obiektowy 42753
  • Metry kw. 203 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera