Sprzedaż - Willa 156 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 9310 photo 1
Property 9310 photo 2
Property 9310 photo 3
Property 9310 photo 4
Property 9310 photo 5
Property 9310 photo 6
Property 9310 photo 7
Property 9310 photo 8
  • Kod obiektowy 9310
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 156 m²
  • Wielkosc gruntu 471 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 3
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Basen

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 100 000 € 4696 €/m²
  • Kod obiektowy 41275
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Kod obiektowy 41276
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Kod obiektowy 41307
  • Metry kw. 282 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
8 500 000 € 12592 €/m²
  • Kod obiektowy 41512
  • Metry kw. 675 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod obiektowy 41527
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
970 000 € 3031 €/m²
  • Kod obiektowy 41547
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod obiektowy 41961
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Kod obiektowy 42131
  • Metry kw. 766 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 800 000 € 3938 €/m²
  • Kod obiektowy 42132
  • Metry kw. 711 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera