Sprzedany

Sprzedaż - Willa 420 m² na Peloponezie

Grecja Peloponnisos Argolis
Na zapytanie
Property 938 photo 1
Property 938 photo 2
Property 938 photo 3
Property 938 photo 4
Property 938 photo 5
Property 938 photo 6
Property 938 photo 7
Property 938 photo 8
Property 938 photo 9
Property 938 photo 10
Property 938 photo 11
Property 938 photo 12
Property 938 photo 13
Property 938 photo 14
Property 938 photo 15
Property 938 photo 16
Property 938 photo 17
Property 938 photo 18
Property 938 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 4: подвал: кухня, ванная, спальня, холл, игровая комната,тренажерный зал. 1 этаж :2 салона, кухня, столовая. 2 этаж:3 спальни, ванная
  • Inne udogodnienia: большой сад и газон с автополивом, барбекю с беседкой и столом, бассейн skimmer, русское тв, тенты, сигнализация, двойные стекла, солнечная батарея для горячей воды, тренажерный зал
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 120 km

Sprzedaż
2 800 000 € 6222 €/m²
  • Kod obiektowy 6497
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22155
  • Metry kw. 1120 m²
Sprzedaż
1 800 000 € 15000 €/m²
  • Kod obiektowy 23714
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
640 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 33307
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 500 000 € 4132 €/m²
  • Kod obiektowy 57640
  • Metry kw. 605 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 800 000 € 3821 €/m²
  • Kod obiektowy 62367
  • Metry kw. 471 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
660 000 € 3707 €/m²
  • Kod obiektowy 63649
  • Metry kw. 178 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 2350 €/m²
  • Kod obiektowy 66002
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera