1 100 000 € 920 000 €
2063 €/m²
Property 9843 photo 1
Property 9843 photo 2
Property 9843 photo 3
Property 9843 photo 4
Property 9843 photo 5
Property 9843 photo 6
Property 9843 photo 7
Property 9843 photo 8
Property 9843 photo 9
Property 9843 photo 10
Property 9843 photo 11
Property 9843 photo 12
Property 9843 photo 13
Property 9843 photo 14
Property 9843 photo 15
Property 9843 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 446 metrów kwadratów na Evii. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 920 000 € 2062 €/m²
  • Kod obiektowy 9843
  • Metry kw. 446 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod obiektowy 24866
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 400 000 € 2456 €/m²
  • Kod obiektowy 56702
  • Metry kw. 570 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 2735 €/m²
  • Kod obiektowy 63348
  • Metry kw. 585 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 200 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 64728
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera