5 obiektów na 1 stronach

Sprzedaż
4 250 000 € 2125 €/m²
  • Kod obiektowy 37734
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 8100 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
230 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 41967
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod obiektowy 52535
  • Metry kw. 296 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4

Nieruchomości w Foinikia, Grecja

Foinikia to urokliwy grecki region, który łączy tradycyjny charakter z łatwym dostępem do nowoczesnych udogodnień. Położona blisko tętniącego życiem miasta Heraklion na wyspie Kreta, Foinikia stała się atrakcyjnym kierunkiem dla osób, które chcą kupić nieruchomość w Grecji – na wakacje, do stałego zamieszkania lub jako inwestycję.

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Foinikia

Foinikia oferuje spokojny styl życia, piękne krajobrazy i łagodny klimat śródziemnomorski. Obszar jest znany z:

  • Tradycyjnej Kreteńskiej architektury i cichych ulic mieszkalnych
  • Panoramicznych widoków na winnice, gaje oliwne oraz w oddali morze
  • Krótkiego dojazdu do centrum Heraklion, portu i lotniska
  • Łatwego dostępu do szkół, sklepów, ośrodków medycznych i usług
  • Bliskości plaż oraz atrakcji historycznych

Rodzaje nieruchomości w Foinikia

Rynek nieruchomości w Foinikia oferuje szeroki wybór:

  • Nowo wybudowane domy i nowoczesne wille z prywatnymi ogrodami i basenami
  • Tradycyjne kamienne domy gotowe do remontu lub już odrestaurowane
  • Przestronne apartamenty i maisonettes z balkonami oraz widokiem na morze lub góry
  • Działki gruntu odpowiednie pod budowę prywatnego domu lub projektu inwestycyjnego

Niezależnie od tego, czy wolisz nowoczesny dom, czy nieruchomość w stylu autentycznej wioski, Foinikia zapewnia oferty dopasowane do różnych budżetów i stylów życia.

Mieszkanie w Foinikia

Foinikia jest idealna dla rodzin, emerytów i cyfrowych nomadów, którzy chcą cieszyć się spokojnym trybem życia w Grecji, nie tracąc kontaktu z miastem. Mieszkańcy zyskują: