349 000 €
1179 €/m²
Property 52535 photo 1
Property 52535 photo 2
Property 52535 photo 3
Property 52535 photo 4
Property 52535 photo 5
Property 52535 photo 6
Property 52535 photo 7
Property 52535 photo 8
Property 52535 photo 9
Property 52535 photo 10
Property 52535 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2010
  • Energy Class: Zwolniony z obowiązkowego Certyfikatu Efektywności Energetycznej (EPC)
  • Levels: 3
  • Odległość do morza: 6900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 296 metrów kwadratów na Krecie. Piwnica się z Parter się z Pierwsze piętro się z Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.także zawiera parking, ogród, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod obiektowy 56672
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
399 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 61234
  • Metry kw. 357 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 61785
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
370 000 € 2387 €/m²
  • Kod obiektowy 61805
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 65129
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
379 000 € 11484 €/m²
  • Kod obiektowy 65541
  • Metry kw. 33 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera