Sprzedaż - Działka 20171 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
1 300 000 € 650 000 €
32 €/m²
Property 1014 photo 1
Property 1014 photo 2
Property 1014 photo 3
Property 1014 photo 4
Property 1014 photo 5
Property 1014 photo 6
Property 1014 photo 7
Property 1014 photo 8

Details

  • Plaża: песчано-галечный
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka20171 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 1014
  • Metry kw. 20171 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 1699
  • Metry kw. 4286 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 200 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 2648
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 200 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 4197
  • Metry kw. 11875 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
1 200 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 11092
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 500 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 13410
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 275 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 19776
  • Metry kw. 20700 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 28637
  • Metry kw. 28500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 500 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 32114
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 500 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 43363
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 3 m

Subskrypcja newslettera