Sprzedany
Na zapytanie
Property 10663 photo 1
Property 10663 photo 2
Property 10663 photo 3
Property 10663 photo 4
Property 10663 photo 5
Property 10663 photo 6
Property 10663 photo 7
Property 10663 photo 8
Property 10663 photo 9
Property 10663 photo 10
Property 10663 photo 11
Property 10663 photo 12
Property 10663 photo 13
Property 10663 photo 14
Property 10663 photo 15
Property 10663 photo 16
Property 10663 photo 17
Property 10663 photo 18
Property 10663 photo 19
Property 10663 photo 20
Property 10663 photo 21
Property 10663 photo 22
Property 10663 photo 23
Property 10663 photo 24
Property 10663 photo 25
Property 10663 photo 26
Property 10663 photo 27
Property 10663 photo 28
Property 10663 photo 29
Property 10663 photo 30
Property 10663 photo 31
Property 10663 photo 32
Property 10663 photo 33
Property 10663 photo 34
Property 10663 photo 35
Property 10663 photo 36
Property 10663 photo 37

Details

  • Rok remontu: 2011
  • Liczba pokoi: 12
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 9
  • Odległość od lotniska: 2 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 5-piętrowa willa o powierzchni 700 metrów kwadratów w Peloponez Wschodni. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 kuchni, 2 łazienek, jedna łazienka. Drugie piętro się z 5 sypialnie, 3 łazienek. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 10956
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
4 500 000 € 11250 €/m²
  • Kod obiektowy 11046
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 16893
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19225
  • Metry kw. 1100 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 350 000 € 7941 €/m²
  • Kod obiektowy 45662
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 600 000 € 5777 €/m²
  • Kod obiektowy 59845
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 600 000 € 8666 €/m²
  • Kod obiektowy 62319
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 62323
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 300 000 € 8518 €/m²
  • Kod obiektowy 62327
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera