Na zapytanie
Property 18882 photo 1
Property 18882 photo 2
Property 18882 photo 3
Property 18882 photo 4
Property 18882 photo 5
Property 18882 photo 6
Property 18882 photo 7
Property 18882 photo 8
Property 18882 photo 9
Property 18882 photo 10
Property 18882 photo 11
Property 18882 photo 12
Property 18882 photo 13
Property 18882 photo 14
Property 18882 photo 15
Property 18882 photo 16
Property 18882 photo 17
Property 18882 photo 18
Property 18882 photo 19
Property 18882 photo 20
Property 18882 photo 21
Property 18882 photo 22
Property 18882 photo 23
Property 18882 photo 24

Details

  • Liczba pokoi: 6
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 220 km

Usługi

  • Basen
  • Kominek

Opis

Na wynajem 1-piętrowa willa o powierzchni 270 metrów kwadratów w Peloponez Wschodni. Willa składa się z5 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, basen, ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19225
  • Metry kw. 1100 m²
  • Rooms 11
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 21114
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 9
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 21743
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1050 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 350 000 € 7941 €/m²
  • Kod obiektowy 45662
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 600 000 € 5777 €/m²
  • Kod obiektowy 59845
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 600 000 € 8666 €/m²
  • Kod obiektowy 62319
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 62323
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 300 000 € 8518 €/m²
  • Kod obiektowy 62327
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera