110 000 € 100 000 €
18 €/m²
Property 10690 photo 1
Property 10690 photo 2
Property 10690 photo 3
Property 10690 photo 4
Property 10690 photo 5
Property 10690 photo 6
Property 10690 photo 7
Property 10690 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 47 km

Opis

Na sprzedaż Działka5338 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 13040
  • Metry kw. 2479 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
100 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 62179
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
100 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 59551
  • Metry kw. 792 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
95 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 8242
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 30448
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
140 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 59995
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
105 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 60519
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65636
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
120 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 38291
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera