Sprzedaż - Działka 5500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
100 000 €
18 €/m²
Property 62179 photo 1
Property 62179 photo 2
Property 62179 photo 3
Property 62179 photo 4
Property 62179 photo 5
Property 62179 photo 6
Property 62179 photo 7
Property 62179 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 92 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 46525
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
110 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 19517
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
110 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 22070
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 596 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 2306
  • Metry kw. 4960 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65635
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
130 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 22889
  • Metry kw. 4002 m²
  • Odległość do plaży 820 m
Sprzedaż
110 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 60553
  • Metry kw. 586 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
107 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34017
  • Metry kw. 2894 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 4726
  • Metry kw. 623 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera