Sprzedany
1 700 000 €
6296 €/m²
Property 10694 photo 1
Property 10694 photo 2
Property 10694 photo 3
Property 10694 photo 4
Property 10694 photo 5
Property 10694 photo 6
Property 10694 photo 7
Property 10694 photo 8
Property 10694 photo 9
Property 10694 photo 10
Property 10694 photo 11
Property 10694 photo 12
Property 10694 photo 13
Property 10694 photo 14
Property 10694 photo 15
Property 10694 photo 16
Property 10694 photo 17
Property 10694 photo 18
Property 10694 photo 19
Property 10694 photo 20
Property 10694 photo 21
Property 10694 photo 22
Property 10694 photo 23
Property 10694 photo 24
Property 10694 photo 25
Property 10694 photo 26

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 60 m

Sprzedaż
1 400 000 € 4794 €/m²
  • Kod obiektowy 4854
  • Metry kw. 292 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 000 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 7664
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 16893
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 62323
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 300 000 € 8518 €/m²
  • Kod obiektowy 62327
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 000 000 € 6666 €/m²
  • Kod obiektowy 62332
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 590 000 € 5678 €/m²
  • Kod obiektowy 62830
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 200 000 € 6321 €/m²
  • Kod obiektowy 64850
  • Metry kw. 348 m²
  • Odległość do plaży 20 m

Subskrypcja newslettera