Sprzedany

Sprzedaż - Działka 6200 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini
Na zapytanie
Property 11087 photo 1
Property 11087 photo 2
Property 11087 photo 3
Property 11087 photo 4
Property 11087 photo 5
Property 11087 photo 6
Property 11087 photo 7
Property 11087 photo 8
Property 11087 photo 9
Property 11087 photo 10
Property 11087 photo 11
Property 11087 photo 12
Property 11087 photo 13
Property 11087 photo 14
Property 11087 photo 15
Property 11087 photo 16
Property 11087 photo 17
Property 11087 photo 18

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • Bedrooms: 2
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,2 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka6200 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 47503
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
25 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 47632
  • Metry kw. 105 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
420 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 48655
  • Metry kw. 12955 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
35 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 48866
  • Metry kw. 304 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
80 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 48934
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
281 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 48956
  • Metry kw. 4151 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
50 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 48962
  • Metry kw. 467 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
40 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 48963
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
550 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 49274
  • Metry kw. 48714 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
70 000 € 164 €/m²
  • Kod obiektowy 49298
  • Metry kw. 425 m²
  • Odległość do plaży 35000 m

Subskrypcja newslettera