Sprzedaż - Działka 54000 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini Olimpiaki Akti
Na zapytanie
Property 9680 photo 1
Property 9680 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka54000 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
425 000 € 708 €/m²
  • Kod obiektowy 52422
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
65 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 52475
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
60 000 € 294 €/m²
  • Kod obiektowy 52483
  • Metry kw. 204 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
65 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 52572
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
75 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 52587
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
75 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 52588
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
33 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 52590
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
215 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 52610
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 52611
  • Metry kw. 401 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
45 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 52785
  • Metry kw. 6600 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera