390 000 €
87 €/m²
Property 11489 photo 1
Property 11489 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 82 km

Opis

Na sprzedaż Działka4475 metrów kwadratowych w Loutraki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 11200
  • Metry kw. 4904 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
380 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 11415
  • Metry kw. 3941 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
390 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 11489
  • Metry kw. 4475 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
470 000 € 292 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 11566
  • Metry kw. 16200 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
320 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 14368
  • Metry kw. 1321 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 300 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 23299
  • Metry kw. 5693 m²
  • Odległość do plaży 2 m
Sprzedaż
370 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 46679
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera