350 000 € 300 000 €
52 €/m²
Property 23299 photo 1
Property 23299 photo 2
Property 23299 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2 m
  • Odległość od lotniska: 71 km

Opis

Na sprzedaż Działka5693 metrów kwadratowych w Loutraki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 11200
  • Metry kw. 4904 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
380 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 11415
  • Metry kw. 3941 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
390 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 11489
  • Metry kw. 4475 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
470 000 € 292 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 11566
  • Metry kw. 16200 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
320 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 14368
  • Metry kw. 1321 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 300 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 23299
  • Metry kw. 5693 m²
  • Odległość do plaży 2 m
Sprzedaż
370 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 46679
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera