1 550 000 €
2605 €/m²
Property 12286 photo 1
Property 12286 photo 2
Property 12286 photo 3
Property 12286 photo 4
Property 12286 photo 5
Property 12286 photo 6
Property 12286 photo 7
Property 12286 photo 8
Property 12286 photo 9
Property 12286 photo 10
Property 12286 photo 11
Property 12286 photo 12
Property 12286 photo 13
Property 12286 photo 14
Property 12286 photo 15
Property 12286 photo 16
Property 12286 photo 17
Property 12286 photo 18
Property 12286 photo 19
Property 12286 photo 20
Property 12286 photo 21
Property 12286 photo 22
Property 12286 photo 23
Property 12286 photo 24
Property 12286 photo 25
Property 12286 photo 26
Property 12286 photo 27
Property 12286 photo 28
Property 12286 photo 29
Property 12286 photo 30
Property 12286 photo 31
Property 12286 photo 32
Property 12286 photo 33
Property 12286 photo 34

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 75 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 595 metrów kwadratów w centralnej Gercji. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Drugie piętro się z 4 sypialnie, 2 łazienek, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 550 000 € 2605 €/m²
  • Kod obiektowy 12286
  • Metry kw. 595 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod obiektowy 45241
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 200 000 € 8979 €/m²
  • Kod obiektowy 52571
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 240 m
Sprzedaż
1 640 000 € 8241 €/m²
  • Kod obiektowy 52582
  • Metry kw. 199 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 920 000 € 3840 €/m²
  • Kod obiektowy 52633
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 500 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64731
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera