1 920 000 €
3840 €/m²
Property 52633 photo 1
Property 52633 photo 2
Property 52633 photo 3
Property 52633 photo 4
Property 52633 photo 5
Property 52633 photo 6
Property 52633 photo 7
Property 52633 photo 8
Property 52633 photo 9
Property 52633 photo 10
Property 52633 photo 11
Property 52633 photo 12
Property 52633 photo 13
Property 52633 photo 14
Property 52633 photo 15
Property 52633 photo 16
Property 52633 photo 17
Property 52633 photo 18
Property 52633 photo 19
Property 52633 photo 20

Details

  • Rok budowy: 1993
  • Liczba pokoi: 8
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km

Sprzedaż
1 550 000 € 2605 €/m²
  • Kod obiektowy 12286
  • Metry kw. 595 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod obiektowy 45241
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 200 000 € 8979 €/m²
  • Kod obiektowy 52571
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 240 m
Sprzedaż
1 640 000 € 8241 €/m²
  • Kod obiektowy 52582
  • Metry kw. 199 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 920 000 € 3840 €/m²
  • Kod obiektowy 52633
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera