1 950 000 €
4643 €/m²
Property 1309 photo 1
Property 1309 photo 2
Property 1309 photo 3
Property 1309 photo 4
Property 1309 photo 5
Property 1309 photo 6
Property 1309 photo 7
Property 1309 photo 8
Property 1309 photo 9
Property 1309 photo 10
Property 1309 photo 11
Property 1309 photo 12
Property 1309 photo 13
Property 1309 photo 14
Property 1309 photo 15
Property 1309 photo 16
Property 1309 photo 17
Property 1309 photo 18
Property 1309 photo 19
Property 1309 photo 20
Property 1309 photo 21
Property 1309 photo 22
Property 1309 photo 23
Property 1309 photo 24
Property 1309 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 7: 5 спальных, 4 ванные (1 с душем), гостиная с кухней, кухня, гостиная, балконы
  • Inne udogodnienia: подвал с баком для солярки и кладовым помещением 60 кв.м, пристройка 25 кв.м на участке, 2 электрокамина, тенты на балконах, высококачественные системы отопления, хорошая изоляционная система, кондиционеры, 3 телевизора (кабельное телевидение), оборудование для установки камер в помещении и вне его, система автоматической поливки
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 420 metrów kwadratów w Salonikach. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 950 000 € 4642 €/m²
  • Kod obiektowy 1309
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 850 000 € 3352 €/m²
  • Kod obiektowy 7261
  • Metry kw. 850 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 500 000 € 1 900 000 € 2375 €/m²
  • Kod obiektowy 13608
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
1 600 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 28936
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 10

Subskrypcja newslettera