Wynajem - Lokal użytkowy 89 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Wschód Koropi powiedział:
Na zapytanie
Property 13308 photo 1
Property 13308 photo 2
Property 13308 photo 3
Property 13308 photo 4
Property 13308 photo 5
Property 13308 photo 6

Details

  • Rok budowy: 1985
  • Liczba pokoi: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Kod obiektowy 7501
  • Metry kw. 774 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Inwestycja Sprzedaż
370 000 € 1370 €/m²
  • Kod obiektowy 7502
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Inwestycja Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Kod obiektowy 10964
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13025
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13084
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1
Inwestycja Sprzedaż
1 020 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 14182
  • Metry kw. 1298 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
5 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 16580
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Kod obiektowy 22350
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Kod obiektowy 27966
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 30373
  • Metry kw. 52 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera