290 000 €
841 €/m²
Property 13650 photo 1
Property 13650 photo 2
Property 13650 photo 3
Property 13650 photo 4
Property 13650 photo 5
Property 13650 photo 6
Property 13650 photo 7
Property 13650 photo 8
Property 13650 photo 9
Property 13650 photo 10
Property 13650 photo 11
Property 13650 photo 12
Property 13650 photo 13
Property 13650 photo 14
Property 13650 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 345 metrów kwadratów w Salonikach. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, trawę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 1319 €/m²
  • Kod obiektowy 13581
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
290 000 € 840 €/m²
  • Kod obiektowy 13650
  • Metry kw. 345 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
400 000 € 1038 €/m²
  • Kod obiektowy 23699
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
370 000 € 3523 €/m²
  • Kod obiektowy 58302
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 888 €/m²
  • Kod obiektowy 59446
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 62119
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 1850 m
Sprzedaż
300 000 € 967 €/m²
  • Kod obiektowy 63101
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera