Wynajem - Willa 136 m² na Mykonos

Grecja Wyspy Egejskie Cyklady Mykonos
Na zapytanie
Property 13783 photo 1
Property 13783 photo 2
Property 13783 photo 3
Property 13783 photo 4
Property 13783 photo 5
Property 13783 photo 6
Property 13783 photo 7
Property 13783 photo 8
Property 13783 photo 9
Property 13783 photo 10
Property 13783 photo 11
Property 13783 photo 12
Property 13783 photo 13
Property 13783 photo 14
Property 13783 photo 15
Property 13783 photo 16
Property 13783 photo 17
Property 13783 photo 18
Property 13783 photo 19
Property 13783 photo 20
Property 13783 photo 21
Property 13783 photo 22
Property 13783 photo 23
Property 13783 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 30 m

Usługi

  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na wynajem 2-piętrowa willa o powierzchni 136 metrów kwadratów na Mykonos. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, grill, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 300 000 € 7021 €/m²
  • Kod obiektowy 8342
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 12
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8977
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 14
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13440
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13783
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 500 000 € 12962 €/m²
  • Kod obiektowy 13997
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 14822
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 16861
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 11
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18712
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
8 700 000 € 8405 €/m²
  • Kod obiektowy 25277
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Kod obiektowy 30384
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera