O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Wynajem - Willa 470 m² na Mykonos
Grecja
Wyspy Egejskie
Cyklady
Mykonos
Faros Armenistis
Na zapytanie
Kod obiektowy
8977
Na sprzedaż, do wynajęcia
Wynajem
Typ
Willa
Metry kw.
470 m²
Wielkosc gruntu
4000 m²
Region
Mykonos
Location
Faros Armenistis (Mykonos (Mykonos)) | Cyklady (Wyspy Egejskie)
Liczba pokoi
14
Details
Liczba pokoi:
14
Levels:
3
Bathrooms:
8
Bedrooms:
9
WCs:
9
Odległość do morza:
1200 m
Odległość do najbliższego miasta:
7 km
Odległość od lotniska:
8 km
Sprzedaż
3 300 000 €
7021 €/m²
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
8342
Metry kw.
470 m²
Rooms
12
Wynajem
Na zapytanie
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
8977
Metry kw.
470 m²
Rooms
14
Wynajem
Na zapytanie
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
13440
Metry kw.
330 m²
Odległość do plaży
250 m
Wynajem
Na zapytanie
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
13783
Metry kw.
136 m²
Rooms
4
Sprzedaż
3 500 000 €
12962 €/m²
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
13997
Metry kw.
270 m²
Rooms
6
Wynajem
Na zapytanie
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
14822
Metry kw.
0 m²
Odległość do plaży
300 m
Sprzedaż
3 500 000 €
7777 €/m²
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
16861
Metry kw.
450 m²
Rooms
11
Wynajem
Na zapytanie
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
18712
Metry kw.
215 m²
Rooms
6
Sprzedaż
8 700 000 €
8405 €/m²
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
25277
Metry kw.
1035 m²
Odległość do plaży
500 m
Sprzedaż
3 500 000 €
9722 €/m²
Willa
Mykonos
Kod obiektowy
30384
Metry kw.
360 m²
Rooms
7
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1