Sprzedany
330 000 €
3000 €/m²
Property 14551 photo 1
Property 14551 photo 2
Property 14551 photo 3
Property 14551 photo 4
Property 14551 photo 5
Property 14551 photo 6
Property 14551 photo 7
Property 14551 photo 8
Property 14551 photo 9
Property 14551 photo 10
Property 14551 photo 11
Property 14551 photo 12
Property 14551 photo 13
Property 14551 photo 14
Property 14551 photo 15
Property 14551 photo 16
Property 14551 photo 17
Property 14551 photo 18
Property 14551 photo 19
Property 14551 photo 20
Property 14551 photo 21
Property 14551 photo 22
Property 14551 photo 23
Property 14551 photo 24
Property 14551 photo 25
Property 14551 photo 26
Property 14551 photo 27
Property 14551 photo 28
Property 14551 photo 29
Property 14551 photo 30
Property 14551 photo 31
Property 14551 photo 32
Property 14551 photo 33
Property 14551 photo 34
Property 14551 photo 35
Property 14551 photo 36
Property 14551 photo 37
Property 14551 photo 38
Property 14551 photo 39
Property 14551 photo 40
Property 14551 photo 41

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110 metrów kwadratów na Korfu. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
357 000 € 3570 €/m²
  • Kod obiektowy 59820
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 5116 €/m²
  • Kod obiektowy 60765
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
420 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 60866
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4651 €/m²
  • Kod obiektowy 60951
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4761 €/m²
  • Kod obiektowy 61160
  • Metry kw. 84 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
385 000 € 4476 €/m²
  • Kod obiektowy 61162
  • Metry kw. 86 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
365 000 € 4345 €/m²
  • Kod obiektowy 63196
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Kod obiektowy 63311
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 63914
  • Metry kw. 154 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Kod obiektowy 65039
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera