Na zapytanie
Property 15918 photo 1
Property 15918 photo 2
Property 15918 photo 3
Property 15918 photo 4
Property 15918 photo 5
Property 15918 photo 6
Property 15918 photo 7
Property 15918 photo 8
Property 15918 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3 m
  • Odległość od lotniska: 142 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 0 metrów kwadratów na Wschodnim Peloponezie. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 1062 €/m²
  • Kod obiektowy 15851
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 7
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15918
  • Metry kw. 0 m²
  • Rooms 3
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15932
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15943
  • Metry kw. 161 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 2631 €/m²
  • Kod obiektowy 16677
  • Metry kw. 152 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 17773
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
210 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 22431
  • Metry kw. 154 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 25440
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 7
Wynajem
od 4 500 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 30172
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera