Na zapytanie
Property 15943 photo 1
Property 15943 photo 2
Property 15943 photo 3
Property 15943 photo 4
Property 15943 photo 5
Property 15943 photo 6
Property 15943 photo 7
Property 15943 photo 8
Property 15943 photo 9
Property 15943 photo 10
Property 15943 photo 11
Property 15943 photo 12
Property 15943 photo 13
Property 15943 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 40 m
  • Odległość od lotniska: 156 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 161 metrów kwadratów na Wschodnim Peloponezie. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15918
  • Metry kw. 0 m²
  • Rooms 3
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15932
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15943
  • Metry kw. 161 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 25440
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
460 000 € 2421 €/m²
  • Kod obiektowy 39692
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 3629 €/m²
  • Kod obiektowy 43989
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
389 000 € 2462 €/m²
  • Kod obiektowy 44926
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 2846 €/m²
  • Kod obiektowy 54389
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
315 000 € 2669 €/m²
  • Kod obiektowy 54852
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera