Property 17781 photo 1
Property 17781 photo 2
Property 17781 photo 3
Property 17781 photo 4
Property 17781 photo 5
Property 17781 photo 6

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 112 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratów w Loutraki. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 2756 €/m²
  • Kod obiektowy 56453
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 59654
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5094 €/m²
  • Kod obiektowy 59655
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4905 €/m²
  • Kod obiektowy 59656
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4909 €/m²
  • Kod obiektowy 59657
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4385 €/m²
  • Kod obiektowy 59658
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 3983 €/m²
  • Kod obiektowy 59659
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61376
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod obiektowy 61378
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera