Property 13644 photo 1
Property 13644 photo 2
Property 13644 photo 3
Property 13644 photo 4
Property 13644 photo 5
Property 13644 photo 6
Property 13644 photo 7
Property 13644 photo 8
Property 13644 photo 9

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 113 km

Opis

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratów w Loutraki. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera kolektor słoneczny, trawę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 59654
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5094 €/m²
  • Kod obiektowy 59655
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4905 €/m²
  • Kod obiektowy 59656
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4909 €/m²
  • Kod obiektowy 59657
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4385 €/m²
  • Kod obiektowy 59658
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 3983 €/m²
  • Kod obiektowy 59659
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61376
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod obiektowy 61378
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
98 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61445
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
405 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 61446
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera