Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 90 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, trawę, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod obiektowy 11617
  • Metry kw. 279 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
860 000 € 3909 €/m²
  • Kod obiektowy 12902
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
195 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 13053
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod obiektowy 13323
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
347 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 13337
  • Metry kw. 567 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod obiektowy 13804
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera