580 000 €
2636 €/m²
Property 7520 photo 1
Property 7520 photo 2
Property 7520 photo 3
Property 7520 photo 4
Property 7520 photo 5
Property 7520 photo 6
Property 7520 photo 7
Property 7520 photo 8
Property 7520 photo 9
Property 7520 photo 10
Property 7520 photo 11
Property 7520 photo 12
Property 7520 photo 13
Property 7520 photo 14
Property 7520 photo 15
Property 7520 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2009
  • Rok remontu: 2014
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 220 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod obiektowy 4028
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4029
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod obiektowy 11617
  • Metry kw. 279 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera