Sprzedaż - Willa 136 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
415 000 €
3051 €/m²
Property 19718 photo 1
Property 19718 photo 2
Property 19718 photo 3
Property 19718 photo 4
Property 19718 photo 5
Property 19718 photo 6
Property 19718 photo 7
Property 19718 photo 8
Property 19718 photo 9
Property 19718 photo 10
Property 19718 photo 11
Property 19718 photo 12
  • Kod obiektowy 19718
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 136 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Details

  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Lokalizacja