Na zapytanie
Property 21114 photo 1
Property 21114 photo 2
Property 21114 photo 3
Property 21114 photo 4
Property 21114 photo 5
Property 21114 photo 6
Property 21114 photo 7
Property 21114 photo 8
Property 21114 photo 9
Property 21114 photo 10
Property 21114 photo 11
Property 21114 photo 12
Property 21114 photo 13
Property 21114 photo 14
Property 21114 photo 15
Property 21114 photo 16
Property 21114 photo 17
Property 21114 photo 18
Property 21114 photo 19
Property 21114 photo 20
Property 21114 photo 21
Property 21114 photo 22
Property 21114 photo 23
Property 21114 photo 24
Property 21114 photo 25
Property 21114 photo 26
Property 21114 photo 27
Property 21114 photo 28
Property 21114 photo 29
Property 21114 photo 30
Property 21114 photo 31
Property 21114 photo 32
Property 21114 photo 33
Property 21114 photo 34
Property 21114 photo 35
Property 21114 photo 36
Property 21114 photo 37
Property 21114 photo 38
Property 21114 photo 39
Property 21114 photo 40
Property 21114 photo 41
Property 21114 photo 42
Property 21114 photo 43
Property 21114 photo 44
Property 21114 photo 45
Property 21114 photo 46
Property 21114 photo 47
Property 21114 photo 48
Property 21114 photo 49
Property 21114 photo 50
Property 21114 photo 51
Property 21114 photo 52
Property 21114 photo 53
Property 21114 photo 54
Property 21114 photo 55

Details

  • Rok budowy: 2011
  • Rok remontu: 2011
  • Liczba pokoi: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 150 m

Opis

Na wynajem 3-piętrowa willa o powierzchni 480 metrów kwadratów w Peloponez Wschodni. Parter się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19225
  • Metry kw. 1100 m²
  • Rooms 11
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 21114
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 9
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 21743
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1050 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 350 000 € 7941 €/m²
  • Kod obiektowy 45662
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 600 000 € 5777 €/m²
  • Kod obiektowy 59845
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 600 000 € 8666 €/m²
  • Kod obiektowy 62319
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 62323
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 300 000 € 8518 €/m²
  • Kod obiektowy 62327
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera